Personel Taşımacılığı Öğrenci Taşımacılığı VIP Taşımacılık
PERSONEL TAŞIMACILIĞI    
 

Ana faaliyetimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Hizmetin planladığı şekilde gidip gitmediği, günlük rutin kontrollerle takip edildiği gibi, yıl içinde yapılan geniş kapsamlı kontroller ile de, araçlardaki olası eksikliklerin giderilmesi de sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, Operasyon Yetkililerimizin, Müşterilerimizle yaptığı düzenli görüşmelerde aldıkları geri dönüşler, hizmetin iyileştirilmesi için de iyi bir fırsat olmaktadır. FD Turizm Müşterilerimizin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden işyerine akşam ise işyerinden evlerine güvenle taşımak için üç temel prensibi ilke edinmiştir:

Kalite : Sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Dakiklik : Profesyonellerden oluşan ve İzmir yollarını çok iyi bilen araç sürücülerimizle, personeliniz mesai saatinden önce, huzur ve güvenle görevinin başında bulunur.

Güvenlik : Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır. - Tüm araçların bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılır.

- Tecrübeli ve deneyimli adaylar arasından seçilen araç sürücüleri, yol bilgileri, sürüş deneyimleri gibi konularda testlerden geçirilir ve düzenli olarak eğitilirler.
- Yollardaki sürat limitlerine uyulması zorunludur. Araçlarımız uydu takip sistemi ile sürekli denetlenmektedir.
- Servis kuralları talimatlarımız ve bu talimatların personele tebliğ edilmesinde izlediğimiz etkili yöntemler, kuralların uygulanmasında ki etkinliğimizi arttırmaktadır.
- Kaza ve arıza durumunda sürücülerin uyması gereken kurallar kendilerine tebliğ edilerek, bu gibi olaylarda ne yapılacağı daha önceden belirlenmektedir.

 
 
Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Referanslarımız | İletişim FD Turizm Taşımacılık © 2013 - Web Tasarım